Can you help me ?
This question has two parts. First, answer Part A. Then, answer Part B.
Part A
Fill in the blank question.
The cost of a school lunch is $2.50.



Complete the table to show the total cost of 1, 2, 3, and 4 lunches.



Lunches Bought 1 2 3 4
Total Cost ($)
Part B
Select the correct choices to complete the sentence.
The total cost is , 1 of 2.
Select Choice
to the number of lunches bought because the ratios between the quantities , 2 of 2.
Select Choice
the same unit rate.