jr06adriana
jr06adriana
15-06-2021
Mathematics
contestada
Pleaseeee help is for today
Respuesta :
jgrsj
jgrsj
21-06-2021
Answer:
4
Step-by-step explanation:
yes
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 96+ )
Otras preguntas
I need a little help on this other question : 8(2w-2)=7(3w+2)
Suppose you deposit $600 in a bank account with a simple interest rate of 2.5%. You want to keep your deposit in the bank long enough to earn at least $120 i
The map of a biking trail is drawn on a coordinate grid. The trail starts at P(−2, 2) and goes to Q(5, 2). It goes from Q to R(5, −5) and then to S(8, −5). What
Sandra pays $11 for 2.75 pounds of cheese. What is the cost per pound? $0.40 $0.44 $4.00 $4.40
Find direct variation if y=-6 when x=9, find x when y=-3
[-22(-0.2)] - [ (2) x 0.22] = This stuff is hard...!!!
Where should you look to quickly find factual information on the causes of the American Civil War
What makes a unit rate a unit cost?
which preposition goes with ''pleased''?
Emily sold 99 boxes of cookies for a fundraiser. If she sold 60% of the total boxes of cookies sold for the fundraiser, how many boxes of cookies were sold for