cyndi5
cyndi5
13-11-2016
Mathematics
contestada
Original price $50 markdown 22%
Respuesta :
kenadee2019
kenadee2019
13-11-2016
That would be $39 after the markdown
Answer Link
Аноним
Аноним
14-11-2016
The price would be $39
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 38+ )
Otras preguntas
If 400ml of milk is used for 8 pancakes,how much is used for 6
A recipe that makes 7 servings calls for cup of apple juice and cup of cranberry juice. How many cups of juice are there per serving? A. B. C. D.
a six sided die was rolled nine times . what is the mode of these rolls 4 5 1 2 4 3 6 2 4
Please help me simplify 12/75 to a decimal
(8.41 x 10 to the fourth) + (9.71 x 10 to the fourth)
What did African Americans gain during WWII?
Perform the indicated operation. 4/11 - 10/8
Whats the answer for 0.4r When r=6 the problem is evaluate expressions? Please asap
A car traveling in a straight line has a velocity of 6m/s at some instant. After 6.32s its velocity is 13.2m/s . What is the average acceleration in this time
Is 119 a prime or composite number? If is composite, what prime numbers are factors of 119?