Red and White Company reported the following monthly data:Units produced $2,000 unitsSales price $25 per unitDirect materials $1 per unitDirect labor $2 per unitVariable overhead $3 per unitFixed overhead $8,000 in totalWhat is Red and White's net income under variable costing if 980 units are sold and operating expenses are $12,000?A. $(1,380)B. $(2,000)C. $2,700D. $6,620E. $10,620