Nazim is buying rice. The supermarket sells 10 kg of basmati rice for $15.45. Today they have a ‘buy 3, get the 4th free’ offer. The wholesaler also offers 50 kg sacks of rice for $59.00. Based on price, which rice should Nazim buy?