The corner store sales peaches at a rate of three dollars per peach. If Vivian has $12 how many peach’s can Vivian buy?

Respuesta :

Answer:

4 peaches

Step-by-step explanation:

12/3=4

Answer:

four peaches

Step-by-step explanation: