Megan enjoys consuming both cheese and fruit. Each kilogram of cheese costs P_(C) = $1, and each kilogram of fruit costs P_(F) = $2. Suppose that Megan buys: a) only cheese. b) only fruit. c) a combination of cheese and fruit. d) neither cheese nor fruit.